Verkocht
- Emaille voorraadbussen koffie thee suiker VERKOCHT
Emaille voorraadbussen, koffie thee suiker, in reseda groen. De bussen hebben weinig gebruikerssporen, koffiebusje deksel heeft twee deukjes en aan de achetrzijde een klein plekje. Zie de laatste foto.
Afmetingen (H) 15,5 cm - Zinken kolenkit VERKOCHT
Een stoere zinken kolenkit, een mooi exemplaar zonder deuken.
Afmetingen (H)48 x Ø25cm bodemzijde - Rieten mand VERKOCHT
Oude rieten mand, bijzonder door zijn vorm mooi wit sleets. Helemaal leuk met een flinke bos lavendel.
Afmetingen H46 met hengsel H27,5 x B38 x 28 cm Verkocht
Porselein schaalPorselein schaal met blauwe initialen (BP), creme van kleur. Gebruikerssporen nihil.
Afmetingen H10,5 x Ø24 cm- Oude PTT postzak VERKOCHT
Oude PTT postzak, met een paar kleine scheurtjes. Deze zak heeft geen PTT. opdruk. Leuk om een stoer kussen van te maken of als lampenkap.
- Oude PTT postzak VERKOCHT
Oude PTT postzak, met een paar kleine scheurtjes. Leuk om een stoer kussen van te maken of als lampenkap.
VERKOCHT
VERKOCHT
OntbijtkoekblikOud ontbijtkoekblik, een exemplaar wat je niet zo vaak tegenkomt, het heeft de nodige gebruikerssporen. Blik sluit goed dus is goed bruikbaar in de hedendaagse brocante keuken.
- Brocante bakvormen VERKOCHT
Brocante bakvormen in een vrolijke vorm, een set van 4 stuks met orginele sluitstukjes.